Dostępne kursy

Kurs 1 grupa 1

Każda z grup spotyka się dwa razy w tygodniu, każde spotkanie trwa 60 minut.
Rok szkolny składa się z dwóch semestrów. Każdy semestr obejmuje 33 spotkania 60-minutowe.
Semestr I rozpoczyna się 1 października 2020 i trwa do ferii zimowych, po których następuje semestr II.
Czas ferii zimowych dla Dolnego Śląska: od 18.01.2021 do 31.01.2021. Semestr II trwa do końca czerwca 2021 roku.
Kwoty płatności i terminy zajęć:
  • Opłata za uczestnictwo w zajęciach dokonywana jest za rok szkolny (pierwszy i drugi semestr - okres zawarcia umowy) w dwóch równych ratach lub całościowo w terminie pierwszych zajęć. Płatności dokonuje każdy uczestnik za siebie indywidualnie lub płatnik w jego imieniu.

Rodzaje grup:

1. Grupy komunikacji potocznej, których uczestnicy uczą się potocznej komunikacji w wybranym języku potrzebnej zarówno w pracy jak i w turystyce.
  2. Grupy egzaminacyjne przygotowujące do zdania egzaminów potwierdzających stopień zawansowania językowego przez powołane do realizacji tego celu instytucje międzynarodowe:
    • Egzaminy Cambridge English dla dorosłych i młodzieży: do KET (poziom A2), PET (poziom B1), FCE (poziom B2), CAE (poziom C1), CPE (poziom C2)
    • Egzamin British Council IELTS – najczęściej zdawany egzamin na świecie potwierdzający umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  3. Grupy konwersacyjne prowadzone przez native speakers.
  4. Grupy uczące się specjalistycznych języków branżowych prowadzone na zlecenie firm lub grup uczniów.
  5. Grupy z ofert zajęć dodatkowych takie jak:
    • specjalistyczne kursy z zakresu informatyki i umiejętności komputerowych, połączone z nauką języka

Kurs 2 grupa 1

Kurs 3 grupa 1